Co děláme

Kurzy, lekce, vystoupení

Naučíme tančit vás i vaše děti. Pokud nemáte partnera doporučujeme vyzkoušet naše Latino pro ženy. Chcete-li zajistit taneční vystoupení na ples či jakoukoli společenskou událost, ani to není žádný problém. O prázdninách můžete využít jeden z našich tanečních campů.


KURZY PRO DĚTI

Kurz 4 - 7

V tomto kurzu určeném pro děti ve věku 4 - 7 let se společně začínáme učit základní kroky a techniky různých tanečních stylů, např. sportovní tanec, Klademe důraz na zábavnou formu výuky. Při výuce se snažíme rozvíjet touhu po sportu, koordinaci správné držení těla a cit pro rytmus.

Místo: Katolický dům v Blansku, Komenského 15

Kdy: pondělí 16.00 - 17.00

Taneční přípravka - taneční sport (pro školáky)
Kurz je určen pro děti školního věku, které by se rády věnovaly párovému tanci na soutěžní úrovni pod ČSTS. Vyučujeme standardní i latinsko-americké tance.

Místo: Katolický dům v Blansku, Komenského 15

Kdy: pondělí 17.00 - 18.15

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

pořádané pod Společností Katolického domu Blansko 

Pro mírně pokročilé
Kurz pro mírně pokročilé bude zahájen 16.1. 2023 

Kurz zahrnuje 8 lekcí. 

Kdy: pondělí 19.30 - 21.00

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Pro soutěžní páry
Pro soutěžní páry je individuální přístup nezbytný. Každý pár tedy trénuje individuálně standardní i latinsko-americké tance.

Pro dospělé
Pokud chcete zazářit na plesech a zdokonalit své dovednosti získané na kurzu nebo Vám nevyhovuje společná výuka, máte možnost si objednat individuální lekce a lektor se bude věnovat jen a pouze Vám.

LATINO LADIES

Latino pro ženy je určeno tancechtivým ženám, dámám a slečnám, které se rády hýbou v rytmu latinské ameriky. Nepotřebujete k tomu partnera ani nic speciálního. Naše lektorka Lenka Vás jistě nadchne.

Naučíte se sambu, chachu rumbu, jive, salsu merengue a další.

Lekce probíhají jako kurz 10 lekcí

Místo: Katolický dům v Blansku

Kdy: pondělí 18.20 - 19.20 od 15.5. (10 lekcí)

Místo: nové Kulturní centrum v Olomučanech

Kdy: pondělí 18.00 - 19.00 2022 od 16.1. (10 lekcí)